Eurookna-interiérové-dveře

Chcete zdroj čtení, v kterém o články není nouze? Chcete mít taková zdroj všude sebou a bez toho, abyste si jej museli kupovat či mít pořád zatíženou tašku či kabelku? Ke každé příležitosti je vhodným čtením náš online magazín, se kterým již strádat nebudete.

Vaše velká láska

Vy zkrátka milujete Francii. Jezdíte tam už několik let na dovolenou a od té doby se ta země stala vaší velkou láskou. A tím nechcete říct, že by se vám nelíbila vaše vlastní domovina, to rozhodně ne, ale je pravda, že tam v tom zmíněném koutu Evropy spoustu věcí obdivujete a vždycky jste si říkala, že by se vám líbilo, kdyby se u vás doma dělaly věci stejně.

Chcete mít její kousek také u vás doma

Takže když došlo na rekonstrukci vašeho bytu, tak jste si vymínila, že vaše kuchyně na míru bude v rustikálním stylu oblasti Provence, který se vám vždycky moc líbil. A přesně jste věděla, jak by to celé po ukončení rekonstrukce mělo vypadat, takže když jste si šla do firmy vybrat provedení skříněk, barevné ladění dekorů a tak podobně, tak už jste vlastně vůbec neváhala, co zvolit.

Vaše velká láska
4 (80%)3